Внимание! Опасность!

По нашим данным в ближайшие несколько дней ожидается удар по Москве (не кораблю!).

Это могут быть как ракеты от ВСУ (ПВО РФ абсолютно неспособно их сбивать, как показали последние события), так и организованные ФСБ "хлопки".

Мы не знаем точных дат и организаторов, но точно что-то затевается и будет жарко.

p.s. Наши прошлые прогнозы насчет Брянской области и Белгорода подтвердились

Призываем к срочной эвакуации!

Щедрик1.jpg

Український «Щедрик» - найвідоміша в світі різдвяна пісня

«Щедрик» - різдвяна українська народна пісня, що отримала всесвітню популярність в музичній обробці українського композитора Миколи Леонтовича. Англійською мовою ця пісня відома під назвою «Carol of the Bells».

Леонтович.jpg

Над обробкою «Щедрика» Микола Леонтович на протязі багатьох років.  На початку 20-го сторіччя композитор знайшов текст народної щедрівки і написав до нього музику. Це була перша редакція «Щедрика» в обробці Леонтовича. Друга редакція з’явилася приблизно в 1906-1908 роках, третя - у 1914 році, ще через два роки композитор знову переробляє свого «Щедрика». Остання, п'ята редакція вийшла з під пера композитора в 1919 році, незадовго до його загибелі від рук чекістів.

100 років тому, в 1916 році, «Щедрик» був вперше виконаний хором Київського Університету і це виконання мало величезний успіх у київської публіки. Ім'я Леонтовича відразу стало відомим. Після того, як в 1921 році «Щедрик» був виконаний в «Карнегі-Холі» під час гастролей українського хору в США, він став відомий і в усьому світі.

Пісня стала популярною настільки, що в 1936 році Пітер Вільховський (теж родом з України) написав для радіо NBC англійську версію слів «Щедрика». Пісня нагадувала Вільховському передзвін, і він зафіксував цей образ у своїх віршах. Пізніше пісня закріпилася в музичній культурі Заходу під назвою «колядка дзвонів» («Carol of the Bells»).

До сьогоднішнього дня американські хори співають цей твір як колядку на Різдво. «Carol of the Bells» звучить при запуску в космос «Шаттлов», у фільмах «Один вдома», «Гаррі Поттер», «Міцний горішок 2», щотижневої розважальній програмі «В суботу ввечері», в популярних гумористичних мультсеріалах «Південний парк» та «Гріффіни».

«Щедрик» використовувала Кіра Муратова в своєму фільмі «Мелодія для шарманки».

А композиція для 12 віолончелей «Carol of the Bells» у виконанні Стівена Нельсона з американської групи «The piano guys» набрала більше 12 млн переглядів на Youtube.